WSPÓŁPRACAJeżeli ktoś jest zainteresowany nawiązaniem współpracy ze mną proszę o kontakt na e-mail: klaudiaw41@wp.pl ZASADY WSPÓŁPRACY:


1) Przeczytanie i napisanie recenzji książki zajmuje mi od 2 tygodni do miesiąca, chyba, że zostanie ustalona konkretna data za moją zgodą.
 
2) Czytam i recenzuję tylko te książki, które mnie zainteresują. 

3) Książki, które dostaję do recenzji, stają się moją własnością.

4) Książki, które zostały wysłane bez wcześniejszego ustalenia ze mną mogą nie zostać zrecenzowane i taka książka automatycznie staje się moją własnością; nie odsyłam takich książek z powrotem.

5) Czytam książki tylko w wersji papierowej, z małymi wyjątkami, ale to naprawdę bardzo rzadko.

6) Organizuję również konkursy dla czytelników bloga. Jeśli są Państwo zainteresowani sponsorowaniem nagrody, mogą Państwo ustalić zasady konkursu.

7 )Jestem otwarta na różne propozycje współpracy recenzenckiej.
WSPÓŁPRACUJĘ/WSPÓŁPRACOWAŁAM Z:


https://publicat.pl/ http://www.harpercollins.pl/http://www.pwn.pl/ 2 komentarze:

  1. warto chociaz odpisac czasem na meila...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeśli do mnie pisałeś/pisałaś i nie odpowiedziałam, to bardzo przepraszam, bo mogło się zdarzyć tak, że po prostu przeczytałam w chwili, gdy nie mogłam odpisać, a potem całkiem wyleciało mi to z głowy. Staram się zawsze odpowiadać. Druga opcja może być taka, że wiadomość nie dotarła lub zawieruszyła się gdzieś czy też wpadła do SPAMu. Jeśli to czytasz, to bardzo proszę o ponowne przesłanie maila.

      Usuń